zc.enyhcavon@jedorp
626 902 577 024+
CASTA dopravní stavby s.r.o.
CASTA dopravní stavby s.r.o. - Stavební firma z Jihočeského kraje s dlouholetými zkušenostmi z různých oblastí stavebnictví.
  • Vybudovala kompletní inženýrské sítě pro I.etapu projektu, včetně koncových připojovacích bodů
  • Vybudovala kompletní inženýrské sítě pro II.etapu projektu, včetně koncových připojovacích bodů
  • Vybudovala retenční nádrž pro celou lokalitu.
  • Dále se podílela na stavbě základových desek pro domy v I.etapě projektu.
Tilea Finance s.r.o.
Tilea Finance s.r.o. - Firma s dlouholetými zkušenostmi z oblasti finančnictví. Zajišťuje financování pro klienty našeho projektu.
  • Zajišťuje komunikaci mezi zájemci o námi nabízené nemovitosti a financujícími ústavy níže uvedenými.
  • Kompletně vyřizuje potřebnou agendu kolem hypotečního financování.
  • Zvyšuje finanční gramotnost zájemců o naše nemovitosti a tím přispívá k pohodovému průběhu obchodu.
  • Provádí analýzu stávajících závazků našich klientů a navrhuje ekonomičtější financování s možností finančních úspor.
SIKO
SIKO koupelny a.s. - TVŮRCE KOUPELEN A KUCHYNÍ. Dodavatel zařizovacích předmětů do koupelen a WC v domech našeho projektu.

Firma SIKO koupelny a.s. vznikla v roce 1991 jako ryze česká firma. Dnes jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem významných domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Mezi největší koupelnová centra v Čechách patří showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.
Grohe
GROHE - Nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý dům našeho projektu.

Společnost GROHE byla založena v roce 1936 a v současnosti je evropským i světovým lídrem na poli výrobců a dodavatelů vodovodních baterií a sanitární techniky s celosvětovým tržním podílem ve výši zhruba 8 %. Veškeré produkty GROHE (vodovodní baterie, sprchy a sanitární technika) se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.
Villeroy & Boch
Villeroy & Boch - Nabízí kvalitní sanitární techniku, dlažbu a obklady, kterými jsou vybaveny domy našeho projektu.

Firma Villeroy & Boch vznikla již v roce 1748 v srdci Evropy v Lucemburku a za dobu svého působení se stala světově proslulou značkou. Už od počátků buduje svou jedinečnou kulturu – Villeroy & Boch je proslulý svou tradicí, pravostí a kvalitou. Jde o velmi stylové výrobky s neotřelým designem. Výroba zahrnuje rozsáhlý sortiment - umyvadla, WC, sprchové kouty, vany, armatury i koupelnový nábytek, ale také dlažby a obklady, které jsou vhodné do koupelen, kuchyní i pro terasy.
LEXXUS
LEXXUS a.s. - Prodejce řadových rodinných domů.
bpv Braun Partners

bpv Braun Partners – mezinárodní advokátní kancelář poskytující právní poradenství v České Republice a na Slovensku.

Tým s 35 odborníky z řad českých, slovenských, německých a britských právníků a daňových poradců nabízí klientům, významným českým, slovenským i mezinárodním korporacím, široké spektrum právních služeb ve většině oblastí práva.

Poskytované služby bpv Braun Partners stojí na pilířích kvality, vysoké úrovně vzdělání členů týmu, znalosti lokálního prostředí a mezinárodní úrovně poradenství.

V rámci projektu Nová Chýně společnost zajistila kompletní právní servis spojený s výkupem pozemků, poskytla právní poradenství při financování projektu a při prodeji pozemků zákazníkům a současně se podílela na realizaci zasmluvnění dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Stiebel Eltron s.r.o.

STIEBEL ELTRON – nabízí kvalitní tepelná čerpadla, ohřívače vody a přístroje na vytápění.

Společnost STIEBEL ELTRON byla založena již v roce 1924 a od té doby vyvíjí a vyrábí funkčně vyspělé přístroje nejvyšší kvality. Jako první firma na světě uvedla již před 40 lety na trh tepelná čerpadla pro rodinné domy. V současnosti nabízí STIEBEL ELTRON nejširší sortiment tepelných čerpadel systému země/voda a vzduch/voda v rozličných provedení jako kompletní systém s mnoha funkcemi jako je příprava teplé vody, chlazení a větrání.

Řada produktů STIEBEL ELTRON je i držitelem ocenění Red Dot Design Award a všechna tepelná čerpadla obdržela certifikát kvality Evropské asociace pro tepelná čerpadla Q-label.

TAVOLA PERUGINA

TAVOLA PERUGINA – bytový textil nevšední kvality. Výhradní prodejce a distributor italského bytového textilu značky Pardi.

Italská rodinná firma Pardi, jejíž výrobky přinášíme na český trh, byla založena v roce 1947 bratry Pardi. Navazuje na dávnou tkalcovskou tradici rozšířenou v regionu Umbria. Firma pracuje s kvalitními přírodními vlákny lnu a bavlny. Nabízí velký výběr historických i moderních žakárových vzorů v mnoha barevných odstínech a kombinacích. Pečlivě dbá na detail a řemeslné zakončení výrobků.

V našem internetovém obchodě nabízíme kompletní sortiment bytového textilu včetně metráže. Osobní návštěva je možná ve vzorkovně v Praze.